Reklama
Reklama
Reklama

RuszyƂa wielka budowa na placu w dawnej bazie PKS

W miejscu, w ktĂłrym przez kilkadziesiąt lat znajdowaƂa się baza PKS ma powstać duĆŒa galeria handlowa. Prace wƂaƛnie się rozpoczęƂy.
plac-budowy-x
Reklama

PARTNER DZIAƁU BIZNES

Być moĆŒe grudzieƄ nie jest najlepszą porą na rozpoczynanie prac budowlanych, ale obecna odwilĆŒ pozwala na bezpieczne prowadzenie prac betoniarskich. DopĂłki nie chwyci mrĂłz, będzie moĆŒna spokojnie wylewać Ƃawy i fundamenty pod nowe centrum handlowe.  

W miejscu dawnej bazy PKS w Úwieciu ma powstać obiekt handlowo-usƂugowy o powierzchni 4,5 tys. m kw. Niewątpliwie jeszcze bardziej wzmocni "handlowe zagƂębie" miasta. Galeria powstanie tuĆŒ obok sklepĂłw KiK, Lidl, Biedronka, RTV Euro AGD i MrĂłwka i niedaleko Multiboxu, Bricomarche i Kauflandu.

Na razie nie wiadomo, z jakimi sieciami toruƄski deweloper, spóƂka ARD, podpisaƂ umowę na wynajem pomieszczeƄ. Mimo prób, nie uzyskaliƛmy informacji na ten temat.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors