Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

W tym biznesie, jak w żadnym innym, wszystko musi grać

red
22 czerwca, 19:08
Rozpoczęcie przygody z muzykowaniem wymaga odpowiednich instrumentów. W Świeciu można je znaleźć w sklepie Drewtones przy ul. Krausego.
Przemysław Drewkowski: Dobre instrumenty kupuje się w sklepach muzycznych, a nie w marketach
Fot. Andrzej Bartniak

Sklep działa od września 2020 r. Za jego powstaniem stoi dobrze znany mieszkańcom Świecia Przemysław Drewkowski, muzyk, gitarzysta i animator kultury.

- W naszej ofercie można znaleźć instrumenty, akcesoria, sprzęt do domowego studia oraz nagłośnienie. Służymy fachowym doradztwem w wielu kwestiach muzycznych - podkreśla Przemysław Drewkowski.

Drewtones stawia na sprawdzone marki. Fendery, Marshalle, Taylory, Yamahy czy Ibanezy są doskonale znane nawet początkującym muzykom.

- Jesteśmy też autoryzowanym przedstawicielem polskiej marki M-Tunes, produkującej instrumenty i akcesoria - mówi właściciel sklepu.
PARTNER DZIAŁU BIZNES

A co najbardziej gra w sercach świecian?

- Nasze miasto gitarą stoi - śmieje się Przemysław Drewkowski. - To trend zauważalny raczej w całej w Polsce. My staramy się wachowo doradzać w sprawie wyboru gitary zarówno początkującym, jak i zaawansowanym muzykom. Pomagamy również w strojeniu czy wymianie strun.

Drewtones sukcesywnie rozszerza swoją działalność w internecie. Asortyment sklepu wędruje po całej Polsce.

- Na miejscu mamy sporo sprzętu. Zawsze fajnie jest wejść do sklepu pełnego instrumentów i pooglądać różne ciekawostki - przyznaje Drewkowski.
REKLAMA

Zdarzają się też perełki. Kilka tygodni temu jeden z klientów poprosił o sprowadzenie gitary dwunastostrunowej.

- Udało się znaleźć ostatni egzemplarz w Europie – zdradza właściciel sklepu.

Zachęca do korzystania z fachowych porad.

- Niestety, pani w supermarkecie oferującym gitarę za niewielkie pieniądze nie ma zielonego pojęcia, co sprzedaje, a przy ewentualnym serwisie gwarancyjnym czeka się miesiącami na zwrot pieniędzy. Dobre instrumenty kupuje się w sklepach muzycznych, a nie w marketach z jedzeniem. Tym bardziej, że u nas czasami ten sam sprzęt można kupić nawet w niższej cenie.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Agencja Marketingowa PromoAS zajmuje się obsługą mediów społecznościowych dla firm, instytucji, klubów oraz stowarzyszeń, drukiem materiałów promocyjnych, produkcją gadżetów reklamowych, a także organizacją i prowadzeniem eventów. Wieloletnie doświadczenie, nietuzinkowe pomysły i korzystne ceny pozwalają nam w przygotowaniu atrakcyjnych ofert dla klientów.