Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Zareklamuj się w portalu Extra Świecie! Odwiedza nas 20 tys. użytkowników dziennie!

12 marca 2023, 09:14
Autopromocja
Czytają nas mieszkańcy całego powiatu świeckiego, w większości osoby do 55 lat. To najbardziej aktywna grupa wiekowa na rynku konsumenckim i zatrudnienia.

Portal Extra Świecie odwiedza średnio około 20 tysięcy użytkowników dziennie, którzy generują blisko milion odsłon miesięcznie! To nie tylko ulubione źródło informacji dla mieszkańców naszego powiatu, ale również doskonały nośnik reklam.

Oferujemy bardzo korzystne ceny! Zaufały nam największe firmy w powiecie. Sprawdź nas i Ty!

Kontakt:
reklamaatextraswiecie [dot] pl
tel. 661 504 850