Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Agnieszka Górka: - Sytuacja jest nietypowa, ale spróbujemy pobić w Nowem kolejny rekord

Andrzej Bartniak
27 stycznia, 16:18
Mimo licznych ograniczeń, tegoroczna zbiórka pieniędzy trwa już w najlepsze. W dniu wielkiego finału na ulicach Nowego pojawi się ponad 30 wolontariuszy z puszkami. Najwięcej dziać się jednak będzie w... internecie. Na profilu facebookowym WOŚP Nowe trwa licytacja ponad 50 zestawów. Czego jeszcze możemy się spodziewać 31 stycznia?
Na profilu sztabu WOŚP w Nowem odbywa się licytacja ponad 50 zestawów
Fot. nadesłane / archiwum

REKLAMA

Niestety, tegoroczny finał WOŚP nie może przypominać wielkiej fety znanej z poprzednich lat. Przyczyną tego są oczywiście liczne ograniczenia związane z pandemią, w tym to najważniejsze, dotyczące zakazu zgromadzeń.

I niejako na przekór tym przeciwnościom ludzie dobrej woli podejmują ogrom starań, by najbliższa zbiórka pieniędzy była sukcesem na miarę minionych lat.

- W najbliższą niedzielę na ulicach Nowego pojawi się 35 wolontariuszy - zapowiada Agnieszka Górka, szefowa sztabu WOŚP w Nowem. - Będą kwestować w godz. 6.30-18.00.
REKLAMA

Największych wpływów organizatorzy akcji spodziewają się jednak z licytacji, jakie odbywają się na profilu facebookowym. Wystawiono ponad 50 najróżniejszych zestawów ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców, instytucje oraz osoby prywatne. Są to m.in. zabiegi kosmetyczne, biżuteria, kolacje w różnych restauracjach, meble, atrakcyjne artykuły spożywcze i oczywiście unikatowe gadżety WOŚP.

- Ponadto w remizie OSP prowadzona będzie loteria fantowa, w której główną wygraną jest piękny stół ufundowany przez Pomorską Fabrykę Mebli w Nowem - mówi  Agnieszka Górka.

Wieczór zakończy się tradycyjnie światełkiem do nieba, które będzie niespodzianką. Jaką? Żeby się dowiedzieć, trzeba poczekać do niedzieli.

Licytacje WOŚP w Nowem na Facebooku - sprawdź.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA