Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Bibliotekarze z nagrodami. Wśród nich przedstawicielka naszego powiatu

bart
25 maja 2023, 17:44
Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego wyróżnił nagrodami finansowymi 12 pracowników bibliotek wojewódzkich, Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz czterech placówek miejskich i gminnych.
Dorota Kortas
Fot. Jan Plit

Dzisiejsze obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek odbyły się z udziałem wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego i przewodniczącej sejmiku Elżbiety Piniewskiej. Podczas uroczystości nagrodzone zostały osoby o szczególnych osiągnięciach w pracy na rzecz promocji czytelnictwa oraz rozwoju bibliotek.

Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego wyróżnił nagrodami finansowymi dwanaścioro pracowników bibliotek wojewódzkich, Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz czterech placówek miejskich i gminnych z terenu województwa.

W gronie docenionych dyrektorów bibliotek samorządowych z regionu znalazła się Dorota Kortas, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowem i Centrum Kultury Zamek.

Uroczystość uhonorowania laureatów odbyła się w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu. Na zakończenie goście obejrzeli spektakl „Cud" w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl