Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Biznesmeni z gminy Nowe chcą rozwijać skrzydła [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
24 listopada, 09:37
W nowskim zamku odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział lokalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysły i Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm z gminy Nowe
Fot. Jan Plit

Główny celem spotkania było przedstawienie możliwości wsparcia lokalnego biznesu przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

- Z zaproszenia skorzystali przedstawiciele sześciu podmiotów szukających szans na rozwój swoich firm - wyjaśnia Czesław Woliński, burmistrz Nowego i gospodarz szkolenia, które odbyło się w wyremontowanej sali Centrum Kultury Zamek.

Prelegenci zachęcali do zainwestowania w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, która gwarantuje wsparcie na kilku płaszczyznach. Nowi inwestorzy mogą liczyć m.in. na: fachowe doradztwo, pomoc w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników, promocję na rynku krajowym i zagranicznym czy zwolnienie z podatku dochodowego. Niewątpliwym atutem jest też bliskość lotniska i portu w Trójmieście.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl