Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Błoto, kurz i pot. To były zawody dla prawdziwych twardzielek i twardzieli [zdjęcia i wideo]

Andrzej Pudrzyński
15 sierpnia, 20:34
Musieli biegać, nosić ciężary oraz czołgać się przez wodę i błoto. Aż 51 uczestników, kobiet, mężczyzn i dzieci, wzięło udział w zawodach Sportmania Vistula Race w Nowem.
To na pewno nie były zawody dla tych, którzy nie lubią się pobrudzić
Fot. Jan Plit

REKLAMA

- Chcieliśmy zachęcić mieszkańców do aktywności fizycznej. I udało się, bo w zawodach wzięło udział aż 51 osób - mówi Łukasz Bordewicz, który z Mateuszem Rogowskim ze SportManiaGYM z Nowego byli siłą sprawczą pierwszej edycji Sportmania Vistula Race.

Impreza zorganizowana w niedzielę nad Wisłą przy ul. Rybaki przyciągnęła nie tylko uczestników, ale też wielu mieszkańców Nowego i okolic. Zawodnicy musieli zmierzyć się z niełatwymi konkurencjami, podczas których trzeba było wykazać się dobrą kondycją i uporem. Na pewno nie były to zawody dla tych, którzy nie lubią się pobrudzić.

Sportmania Vistula Race miała charekter pikniku, podczas którego można było obejrzeć pojazdy terenowe i militarne lub postrzelać z karabinka. Była też znakomita grochówka serwowana przez OSP Nowe i Związek Rezerwistow RP.

Poniżej wyniki zawodów.

Kategoria bieg z psem:
1.Marcin Jachowski

Kategoria senior kobiety:
1.Wiktoria Stachulska
2.Mirosława Barszczewska
3.Agnieszka Scherff

Kategoria senior mężczyźni:
1.Bartosz Szyplewski
2.Jan Karwasz
3.Dawid Górski

Kategoria junior:
1.Igor Jopek
2.Mateusz Filipiak
3.Dominik Świeczynski

Kategoria ZRRP kobiety:
1.Monika Puchowska
2.Ola Wolfajl
3.Jagoda Giera

Kategoria ZRRP mężczyźni:
1.Darek Borzyszkowski
2.Dawid Pyrz
3.Olek Puchowski

Turniej strzelecki pod patronatem ZRRP:
1.Jan Richlicki
2.Dominik Orzechowski
3.Martin Sobkowiak

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl