Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Damian, Wincenty
REKLAMA

Czterdzieści inwestycji za ponad 20 milionów złotych

Andrzej Pudrzyński
16 października, 21:04
Na wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Nowem ustalono zakres inwestycji do realizacji ostatnim kwartale 2020 r. i w pierwszej połowie 2021 r. Na liście znajduje się aż 40 przedsięwzięć.
Trwa modernizacja sieci wodociągowej w części miasta
Fot. Jan Plit

Do najważniejszych zadań należy budowa przedszkola, która ma się zakończyć w lutym 2021 r. oraz przebudowa w nowskim zamku, która potrwa do połowy 2021 r.

Trwają prace związane z budowami nowych dróg w Bochlinie/Kozielcu i w Osinach, a w planach jest jeszcze remont ul. Bocznej i Myśliwskiej w Nowem.

- W zachodniej części miasta trwa wymiana sieci wodociągowej w ulicach Dworcowej, Nowej, Sportowej i Fabrycznej - wylicza Czesław Woliński, burmistrz Nowego. - Zamierzamy też zmodernizować nawierzchnię poliuretanową na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2. Gmina wzięła również na siebie część kosztów przebudowy drogi powiatowej Zdrojewo-Lipinki.
REKLAMA

Ogólna wartość zaplanowanych inwestycji sięga 20,7 mln zł, z czego blisko 9 mln pochodzi z rozmaitych dofinansowań.

- Pozyskujemy pieniądze z funduszy unijnych i programów rządowych, aby w jak najmniejszym stopniu obciążać budżet gminy. Rzecz w tym, aby zrobić jak najwięcej, wydając przy tym jak najmniej własnego portfela – śmieje się burmistrz.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (4)

Wszytko naprawiać, a droga z Nowego do twardej Góry, jak rozjebana była tak będzie do śmieci chyba 

Odpowiedzi: 1

To jest droga wojewódzka, a nie gminna.

Odpowiedzi: 0

Jak miasto zrobi sieć wodociągowa na ulicach Dworcowa Nowa Sportowa Fabryczna to też by się tam przydał nowy asfalt. Już po tych remontach dziura na dziurze. Z fabryka się dogac i tyle. 

Odpowiedzi: 0

A gdzie informacja że do budżetu wpisano remont sypiącego się dachu wiekowej już hali sportowej??   

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz