Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  33°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  33°C / 20°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  34°C / 22°C
REKLAMA

Do widzenia szkoło, witajcie wakacje! Zakończenie roku w "dwójce" w Nowem [zdjęcia]

red
24 czerwca, 20:29
Na ten moment czekają wszyscy uczniowie, nawet ci najlepsi. Zobaczcie fotorelację z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowem.
Świadectwa odebrane, można cieszyć się wakacjami
Fot. Jan Plit

W czwartek "przygodę" z podstawówką na dobre zakończyli uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem (patrz artykuł poniżej). Przed nimi nauka w szkołach ponadpodstawowych. W piątek na dwa miesiące z murami tej szkoły pożegnali się ich młodsze koleżanki i koledzy.

Życzenia uczniom i kwiaty dyrektor szkoły Mireli Jankiewicz składali Czesław Woliński, burmistrz Nowego oraz radny Sławomir Grzemski.

Podczas uroczystości burmistrz obiecał remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2.