Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Dzieci będą miały frajdę. W Nowem powstała pierwsza sala zabaw [zdjęcia]

red
16 grudnia 2021, 19:53
Basen z kulkami, piętrowy tor przeszkód, bar z napojami i łakociami oraz sporo miejsca do tego, aby się wyszaleć. To atuty sali zabaw, którą właśnie otwarto w Nowem.
Sala zabaw jest otwarta przez cały tydzień
Fot. Jan Plit

Sala zabaw powstała przy alei 3 Maja w budynku, w którym przed laty mieścił się magazyn zakładu wikliniarskiego.

Po upadku zakładu, pozostałe zabudowania zaadaptowano na mieszkania, sklepy i firmy usługowe. Niezagospodarowany pozostał tylko budynek, w którym prywatni własciciele uruchomili w tym tygodniu salę rozrywki dla najmłodszych.

"Fikołek", bo tak się nazywa, jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godz. 11.00-20.00, a od piątku do niedzieli w godz. 10.00-20.00.

W dni powszednie godzina kosztuje 18 zł, dwie godziny 24 zł, a pobyt bez ograniczeń 28 zł. W weekendy ceny są o 2-3 zł wyższe, w zależności od tego, jak długo dziecko będzie korzystało z atrakcji "Fikołka".

redakcjaatextraswiecie [dot] pl