Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Ich mężowie zostali na Ukrainie. Kobiety i dzieci są bezpieczne. Najmłodsze z nich ma miesiąc

Andrzej Pudrzyński
3 marca, 20:27
W środę burmistrz spotkał się z rodzinami z Ukrainy, które schroniły się przed wojną w Nowem.
Spotkanie ukraińskich uchodźców z burmistrzem Nowego
Fot. UG Nowe

W niedzielę i poniedziałek do Nowego dotarło 10 mieszkańców Radziwiłłowa, partnerskiego miasta w zachodniej Ukrainie. Schronienie w Nowem znalazły cztery kobiety i sześcioro dzieci.

- Kiedy wyjeżdżali, w ich mieście nie trwały jeszcze działania wojenne. Walki toczyły się jednak w okolicach – mówi Czesław Woliński, burmistrz Nowego. - Ich mężowie, bracia i ojcowie zostali, aby walczyć z najeźdźcą. Trudno sobie nawet wyobrazić, jaki lęk o bliskich towarzyszy tym kobietom i ich dzieciom. Najmłodsze z nich w dniu przyjazdu do Nowego nie miało nawet miesiąca.

Rodziny przyjęli pod swój dach mieszkańcy gminy. Opiekę nad nimi sprawuje Stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary i Ochotnicza Straż Pożarna w Nowem.

- Rodziny mają zabezpieczone podstawowe potrzeby bytowe. Jestem wdzięczny mieszkańcom za gościnność i wielkie serce, co pokazali podczas zbiórek na rzecz uchodźców i obywateli Ukrainy przebywających w swoim kraju – podkreśla Czesław Woliński.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA