Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Jesienne śpiewanie w Centrum Kultury Zamek [wideo]

Jan Plit
10 listopada 2022, 19:56
Po raz czwarty w Centrum Kultury Zamek w Nowem odbył się Przegląd Piosenki Jesiennej.
Uczestnicy środowego przeglądu
Fot. Jan Plit

W przeglądzie uczestniczyli reprezentanci Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowem, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Skórczu, WTZ w Świeciu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warlubiu, WTZ w Lalkowych i WTZ w Nowem.

Pierwsze miejsce zajął Daniel Beling (WTZ w Skórczu), drugie Tomasz Całka (WTZ w Świeciu), a trzecie Grażyna Tylman i Krzysztof Sukniak (ŚDS w Nowem).

Nagrodę specjalną otrzymał Jakub Jakubowski z Warlubia, a wyróżnienie Jan Lipski (WTZ w Lalkowych).

Organizatorami IV Przeglądu Piosenki Jesiennej były FAI Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowem, Powiat Świecki, Mój Pierwszy Dom oraz Fundacja Aktywizacji i Integracji.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl