Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  15°C / 5°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  16°C / 8°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  13°C / 11°C
REKLAMA

Jeździł po ulicach Nowego bez uprawnień. Do czasu…

ap
30 listopada, 11:24
Do 2 lat więzienia grozi kierowcy, który jeździł samochodem, mimo cofniętych uprawnień.
Fot. Jan Plit / zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę o godz. 21.15 podczas patrolu ulicami Nowego, funkcjonariusze zauważyli mercedesa z niespranym tylnym oświetleniem. Zatrzymali kierowcę i udzielili mu pouczenia za wykroczenie.

Wkrótce potem, po sprawdzeniu w bazie danych, okazało się, że sąd pozbawił 32-latka uprawnień do kierowania pojazdami.  Policjanci zakazali mu dalszej jazdy.

Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.