Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

Koncertem podsumowali rok pracy ogniska artystycznego [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
28 czerwca, 20:03
Koncertem fortepianowym i gitarowym podsumowano działalność Społecznego Ogniska Artystycznego funkcjonującego przy Centrum Kultury Zamek w Nowem.
W programie koncertu znalazła się przede wszystkim muzyka klasyczna
Fot. Przemysław Łukowski

Podczas koncertu w Centrum Kultury Zamek zaprezentowali się uczniowie i absolwenci Społecznego Ogniska Artystycznego pod kierownictwem Zbigniewa Elwarta.

W programie znalazły się m.in. wariacja G-dur Friedricha Kuhlaua, sonatiny C-dur Johanna Baptista Wanhala i "No Time to Die", wykonywana przez Billie Eilish piosenka tytułowa z najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl