Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Magiczny walentynkowy koncert pełen przebojów

ap
16 lutego 2023, 18:51
W najbliższą niedzielę warto wybrać się do Centrum Kultury Zamek w Nowem na koncert z okazji walentynek. Usłyszymy nie tylko znane utwory operowe, ale też współczesne przeboje.
Fot. Pexels
Co nas czeka w niedzielę? "Magiczna opera" to miłosne perypetie małżeństwa Grażyny i Janusza, dwojga śpiewaków operowych. Bohaterowie podczas wspólnego popołudnia w domu rozmawiają o operze, operetce, sztuce i swoim własnym życiu.

Małżeństwo nie zawsze się ze sobą zgadza, dlatego to, jak zakończy się wieczór, okaże się dopiero w finale przedstawienia.

Oprócz najbardziej znanych utworów muzyki klasycznej, usłyszymy też hity muzyki rozrywkowej, zespołów Abba, Queen czy Europe. A wszystko to w wykonaniu czterech muzyków i dwójki śpiewaków z Opery Bałtyckiej.

Zaplanowano również losowanie dwóch atrakcyjnych niespodzianek.


Koncert walentynkowy "Magiczna opera", niedziela 19 lutego, godz. 17.00, sala widowiskowa Centrum Kultury Zamek w Nowem. Wstęp wolny.