Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

Mieszkańcy bawili się w sobotę na Dniach Nowego [wideo i zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
12 września, 11:02
Mimo deszczowej pogody, mieszkańcy Nowego i okolic świetnie bawili się w amfiteatrze.
Cleo była gwiazdą sobotniej imprezy w nowskim amfiteatrze
Fot. Jan Plit

Na scenie wystąpił nowski rockowy zespół Vermouth, który gra już od ponad 30 lat. Mieszkańcy bawili się też przy folkowej muzyce grupy Redlin. Gwiazdą sobotniej imprezy w amfiteatrze była Cleo. 

Na tym nie koniec atrakcji zorganizowanych z okazji Dni Nowego. W niedzielę po południu warto ponownie wybrać się do amfiteatru, gdzie od godz. 15.00 zaplanowano liczne atrakcje dla dzieci, m.in. puszczanie baniek i dmuchany plac zabaw. O godz. 17.00 wystąpi zespół Second Heaven, który zagra i zaśpiewa największe hity różnych wykonawców, zarówno sprzed lat, jak i z obecnych list przebojów.

W niedzielę w amfiteatrze w godz. 15.00-18.00 będzie działał też punkt, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl