Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Modelami byli podopieczni domu samopomocy. Niecodzienna wystawa na zamku [zdjęcia i wideo]

ap, jp
26 listopada, 19:14
"W obiektywie malarza" to nazwa wystawy zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowem. Wernisaż odbył się w czwartek w Centrum Kultury Zamek.
Wystawę można oglądać do końca roku w Centrum Kultury Zamek
Fot. Jan Plit

Otwarciu wystawy towarzyszyły występy wokalne. Prezentowane fotografie były inspirowane znanymi obrazami, a w rolę modeli wcielili się uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowem.

Pomysłodawczyniami wystawy były terapeutki ŚDS: Małgorzata Blutka i Monika Kwaśniewska.

Ekspozycję można oglądać do 31 grudnia w Centrum Kultury Zamek w Nowem.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl