Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

Na Dniach Nowego wystąpi Cleo. Na tym jednak nie koniec atrakcji

Andrzej Pudrzyński
3 września, 20:00
Od 10 do 12 września będą trwały Dni Nowego. Będzie można nie tylko dobrze się bawić, ale też, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, zaszczepić się przeciwko Covid-19.
Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Cleo
Fot. Andrzej Bartniak

Święto miasta rozpocznie w piątek 10 września o godz. 16.00 Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Nowego w Centrum Kultury Zamek.

W sobotę 11 września od godz. 18.00 mieszkańcy będą bawić się na koncertach w amfiteatrze. Na scenie wystąpi rockowy zespół Vermouth, który już od ponad 30 lat jest doskonale znany nowianom i nie tylko. Grupa ma na koncie występy z takimi zespołami, jak Perfect, Cree, Róże Europy czy Kobranocka. W tym roku Vermouth wydał płytę  "Dlaczego tak jest". W czasie koncertu usłyszymy najnowsze, ale i nieco starsze utwory.

Wystąpi również zespół Redlin, który da prawdziwy folkowy show. Formacja znana jest z muzyki okraszonej energią i nowoczesnym brzmieniem oraz z dynamicznych tańców i fantastycznego kontaktu z widownią.

Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, znana m.in. z takich przebojów, jak „My Słowianie” czy „Łowcy gwiazd”.

Wstęp na sobotnie koncerty jest bezpłatny.

Sporo będzie działo się też w niedzielę 12 września. Od godz. 7.00 do 10.00 nad Jeziorem Czarownic odbędzie się Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Nowego. Z kolei o godz. 10.00 w hali sportowej rozpocznie się Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Gminnego OSP Nowe.

Po południu ponownie warto wybrać się do amfiteatru, gdzie od godz. 15.00 zaplanowano liczne atrakcje dla dzieci, m.in. puszczanie baniek i dmuchany plac zabaw. O godz. 17.00 wystąpi zespół Second Heaven, który zagra i zaśpiewa największe hity różnych wykonawców, zarówno te sprzed lat, jak i te z obecnych list przebojów.

W niedzielę w amfiteatrze w godz. 15.00-18.00 będzie działał też punkt, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl