Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Najpierw szczepienie w amfiteatrze, a później zabawa na koncercie

Andrzej Bartniak
9 sierpnia 2021, 20:50
W najbliższym czasie w Nowem dwukrotnie nadarzy się okazja do szczepienia przeciwko Covid-19. Pierwsza sposobność do przyjęcia jednodawkowej szczepionki Johnson & Johnson będzie 29 sierpnia.
Dwukrotnie szczepienia będą prowadzone na terenie amfiteatru
Fot. Andrzej Bartniak

W ostatni weekend sierpnia będą obchodzone Dni Nowego. Imprezy odbywające się w nowskim amfiteatrze zapewne przyciągną wielu mieszkańców. Korzystając z tego zorganizowano akcję szczepienia dla wszystkich chętnych.

- Nie trzeba wcześniej umawiać się telefonicznie, wystarczy pojawić się w punkcie na terenie amfiteatru 29 sierpnia w godz. 15.00-18.00 - tłumaczy Czesław Woliński, burmistrz Nowego. - Gorąco zachęcam do skorzystania z tej możliwości. Trwa to tylko chwilę, a może zaoszczędzić wielu kłopotów.

Firma prowadząca szczepienia ponownie pojawi się w amfiteatrze 12 września w tych samych godzinach co dwa tygodnie wcześniej.

Więcej o koncercie w amfiteatrze i o Dniach Nowego wkrótce.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA