Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -5°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Nowe wyposażenie siłowni w hali. Po zniesieniu ograniczeń aż będzie chciało się ćwiczyć

Andrzej Pudrzyński
16 grudnia, 16:07
Wraz z końcem roku zakończyło się doposażenie siłowni znajdującej się w hali sportowej w Nowem. Pozostaje tylko czekać aż rząd zniesie zakaz użytkowania z tego typu obiektów spowodowany pandemią koronawirusa.
Nowe wyposażenie kosztowało blisko 25 tys. zł
Fot. UG Nowe

REKLAMA

Na podłodze ułożono nowe gumowe maty zabezpieczające przed uszkodzeniem nawierzchnię poliuretanową. Ćwiczący będą mieli do dyspozycji nowe urządzenia, tzw. bramę, maszynę krzyżak i suwnicę.

- Urządzenia wyposażono w obciążniki oraz zakupiono zestaw hantli od 2,5 do 20 kg wraz ze stojakiem. Nowy sprzęt kupiliśmy w związku z likwidacją siłowni na zamku – informuje Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego.

Po długich staraniach naprawiono też bieżnie, unieruchomione ze względu na brak części zamiennych. Całość kosztowała prawie 25 tys. zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Gazetka promocyjna Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Nowem. Produkty dostępne w sklepach GS. Kliknij na okładkę gazetki i sprawdź ofertę świąteczną!