Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Piękna postawa. Rozegrali turniej dla pogorzelców [zdjęcia]

red
20 lipca, 20:56
W niedzielę na stadionie w Nowem rozegrano turniej piłkarski. Dochód z imprezy przeznaczono dla pogorzelców z Tryla.
Uczestnicy niedzielnego turnieju charytatywnego
Fot. OSP Nowe

Dwóm rodzinom z Tryla (gmina Nowe), jak już informowaliśmy, 22 czerwca ogień zniszczył dom. Niestety, 10 lipca dotknął je kolejny dramat - resztę uratowanego dobytku stracili w pożarze budynku gospodarczego.

W ubiegłą niedzielę klub Wisła Nowe i miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna zorganizowały turniej piłkarski, w którym wzięło udział 8 drużyn z zaprzyjaźnionych klubów. Dochód z datków zebranych podczas turnieju przekazano na rzecz pogorzelców.

Pomocy finansowej można również udzielić za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.
REKLAMA

redakcjaatextraswiecie [dot] pl