Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Pośpiech zakończył się stłuczką. Kierowców czeka kosztowna wizyta w warsztacie

ap
24 listopada, 20:42
Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców było przyczyną kolizji, do której doszło rano koło Nowego.
Straty wyceniono wstępnie na 7 tys. zł
Fot. OSP Nowe

Na drodze powiatowej w Dolnych Morgach (gmina Nowe) zderzyły się dwa auta osobowe: peugeot i kia. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale właściciele samochodów muszą liczyć się z kosztownymi naprawami w warsztacie, bo straty wyceniono wstępnie na około 7 tys. zł.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną z Nowego, która zajęła się m.in usunięciem z drogi płynów eksploatacyjnych.