Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Pożar samochodu dostawczego. Auto stało przed domem na podwórzu

Andrzej Pudrzyński
18 czerwca, 19:56
Strażacy gasili w sobotę rano dostawczy samochód stojący na prywatnej posesji.
W ogniu stanęły kabina i część silnikowa volkswagena
Fot. OSP Mały Komorsk

Zgłoszenie o pożarze nadeszło do komendy powiatowej w sobotę o godz. 6.55. Płonął dostawczy volkswagen stojący przed domem na posesji w Trylu (gmina Nowe). Na miejsce skierowano zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Małego Komorska i Nowego.

- Kiedy strażacy dotarli do Tryla, zastali dostawcze auto marki Volkswagen LT częściowo objete ogniem. Płonęły kabina i część silnikowa - informuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się ognia na cały pojazd. Mimo to straty są spore. Wstępnie oszacowano je na 10 tys. zł. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl