Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Procesja Bożego Ciała wokół kościoła [zdjęcia]

ap
11 czerwca, 10:08
Tegoroczna procesja znacznie różniła się od tych, do jakich przywykliśmy
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, parafie w regionie zrezygnowały z tradycyjnych procesji ulicami miast i wsi. Podobnie było w Nowem. Po każdej mszy procesja odbywała się wokół kościoła. Pierwsza miała miejsce po nabożeństwie o godz. 6.30.

Komentarze (5)

Ja jeszcze nie chodze kościola, boje sie, ogladam i uczestnicze we mszy  w tv

Odpowiedzi: 1

W tv trwam to nie jest ważne pójdziesz do piekła.

Odpowiedzi: 1

Właśnie liczy się tylko w TV Trwam i radiu Marii ale tylko pod warunkiem, że emeryturę raz w miesiącu przelewa się na rachunek ojca dyrektora (można jako zleceniem stałe). 

Odpowiedzi: 0

Maski ja pierdziele... Brak mozgu

Odpowiedzi: 0

Takie bezpieczeństwo, że każdy był obok siebie blisko, duże zgromadzenie, w kościele jeden obok drugiego. Człowiek chciał zachować jakąś stosowną odległość, ale było bardzo trudno. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz