Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Szkoła organizuje festyn rodzinny w szczytnym celu. Będzie zbierać pieniądze na aparat słuchowy

Andrzej Bartniak
23 maja, 19:54
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem organizuje festyn rodzinny "Jesteśmy z Wami". W czasie imprezy będą zbierane pieniądze na aparat słuchowy dla Ukrainki przebywającej w Nowem.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Nowem uczy się 18 ukraińskich dzieci
Fot. archiwum szkoły
REKLAMA
REKLAMA

Wiosenny festyn organizowany przez nowską podstawówkę ma już długą tradycję. Niestety, z powodu pandemii i związanych z nią ograniczeń przez dwa lata imprezy nie było. Teraz wraca.

Zabawa rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 16.00 przedstawieniem "Calineczka". Godzinę później ruszy rodzinny bieg charytatywny dla Saszy. Wbrew temu, co mogłoby sugerować imię, chodzi o kobietę.

REKLAMA
REKLAMA

- To jedna z pań, które trafiły do nas po wybuchu wojny na Ukrainie - mówi Mirela Jankiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem. - Pani ma poważny problem ze słuchem. Potrzebuje aparatu. Na jego zakup zostaną przeznaczone wszystkie pieniądze z opłaty startowej, która wynosi 10 zł.

Innym celem, który przyświeca organizatorom jest integracja uchodźców z mieszkańcami gminy Nowe.

REKLAMA
REKLAMA

Takie imprezy pozwalają skutecznie przełamywać lody. Obecnie w SP nr 2 uczy się 18 ukraińskich dzieci. Chodzi o to, by ich matki poznały rodziców polskich rówieśników.

Różnego rodzaju pokazy, konkursy czy zabawy będą się odbywać zarówno w budynku szkoły przy ul. Myśliwskiej, jak i na boisku.  

Poniżej plakat z programem festynu.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA