Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

W jaki sposób pomóc przedsiębiorcom? Radni w Nowem zdecydowali

Andrzej Pudrzyński
15 maja, 18:47
Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Nowem uchwalono zasady wsparcia dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli w wyniku pandemii koronawirusa.
Radni przyjęli dwie uchwały w sprawie pomocy przedsiębiorcom
Fot. nadesłane

Burmistrz Nowego zaproponował dwie formy wsparcia dla właścicieli firm.

Jako pierwszą radni przyjęli uchwałę o zwolnieniu z podatku od nieruchomości przedsiębiorców, na których rząd nałożył czasowe ograniczenie prowadzenia działalności, m.in. właścicieli restauracji i barów, hoteli, zakładów fryzjerskich i kosmetycznych. Zwolnienie obejmuje trzy miesiące: maj, czerwiec i lipiec.

- Oprócz tego uchwalono także przedłużenie terminu płatności rat podatku od nieruchomości przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu z powodu koronawirusa o co najmniej 25 proc. – wyjaśnia Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego.

W uchwale przyjęto, że przedłużenie terminu dotyczy rat płatnych w maju i czerwcu.

Treści uchwał wraz z uzasadnieniem, kto może skorzystać z pomocy i ustalono tryb postępowania (terminy, wzory dokumentów itp.) tutaj i tutaj. W przypadku pytań należy kontaktować się z pracownikami Urzędu Gminy w Nowem.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (2)

Tak czytając to w tym Nowem też ten burmistrz działa pozytywnie jak w Świeciu. Jak nie odkażanie miasta to maski dla seniorów. Czynsze przedłużone podatki zwolnione itp. Aż dziwne. 

Odpowiedzi: 0

Szkoda, że nie myśli o wszystkich innym zabiera, żeby dac drugim.Celowa  polityka . 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz