Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

W Nowem będzie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Andrzej Pudrzyński
27 stycznia 2023, 20:59
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowem pracuje już pełną parą. Na profilu facebookowym można było uczestniczyć w wielu licytacjach. Nie zabraknie ich również oraz wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych podczas niedzielnego finału.
WOŚP w Nowem w 2022 r.
Fot. Jan Plit

Orkiestrowe granie w Nowem rozpocznie się już w sobotę 28 stycznia. Na godz. 9.00 zaplanowano turniej piłki nożnej na orliku.

Tego samego dnia, również o godz. 9.00, rozpocznie się turniej siatkówki w hali widowiskowo-sportowej.

Sport będzie towarzyszył WOŚP także w niedzielę 29 stycznia. O godz. 11.00 w nowskiej hali będzie można pobiegać i potrenować podczas MaxWork Training Tour.

Samochody wjadą na Rynek

Niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowem rozpocznie się o godz. 12.00 na Rynku. Po oficjalnym otwarciu wjadą... tiry, quady oraz samochody terenowe i sportowe.

Będzie też można spojrzeć na Nowe i okolice z wysokości strażackiego wysięgnika, a dla najmłodszych przygotowano animacje pod nazwą "Impreza z Tabalugą". Nie zabraknie również czegoś na ząb z grilla oraz ciast i napojów.

W międzyczasie będą trwały loterie, z których dochód zasili konto WOŚP. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie sepsy, czyli gwałtownej reakcji organizmu na zakażenie, często kończące się śmiercią.

Koncerty i pokaz laserowy

Impreza na Rynku zakończy się o godz. 16.00, ale na tym nie koniec orkiestrowych atrakcji.

W godz. 16.30-19.45 odbędą się koncerty w Centrum Kultury Zamek. Na scenie wystąpią Vermouth, Just Like Greg oraz Anna Jędrzejczyk i Live Rock Band. W przerwach będzie można wziąć udział w licytacjach.

Niedzielny finał zakończy tradycyjne światełko do nieba o godz. 20.00. W tym roku przygotowano pokaz laserowy w amfiteatrze.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl