Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Zamek będzie miał nowy dach

Andrzej Pudrzyński
20 grudnia 2020, 18:52
Trwa drugi etap rewitalizacji zamku w Nowem, polegający na remoncie dachu i adaptacji poddasza.
Drugi etap rewitalizacji nowskiego zamku będzie kosztował 1,5 mln zł
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Dach będzie pokryty dachówką ceramiczną. Na poddaszu natomiast zostanie wydzielona sala wystawowa, miejsce spotkań gości centrum kultury i pomieszczenia administracyjne.

Przetarg wygrała firma Rembud z Kwidzyna. Wartość zaplanowanych robót sięga 1,5 mln zł. Gmina wyda z własnego budżetu tylko 5 proc. tej sumy, bo 85 proc. będzie pochodziło z dotacji unijnej, a 10 proc. z budżetu państwa.

W pierwszym etapie, realizowanym wiosną i latem, przebudowano klatkę schodową zamku, tak aby można było w niej umieścić windę, którą można dostać się na wszystkie kondygnacje.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
REKLAMA
Gazetka promocyjna Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Nowem. Produkty dostępne w sklepach GS. Kliknij na okładkę gazetki i sprawdź ofertę świąteczną!