Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Aktywny weekend zapaśników Wisły Świecie

red
1 czerwca, 09:49
Klub zorganizował w swojej sali na „Miasteczku” duże zawody z okazji Dnia Dziecka, a jego reprezentant Sebastian Bąk walczył również podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Warszawie.
Tak prezentowała się cała kadra MLKS Wisły Świecie podczas zawodów zorganizowanych przez klub z okazji Dnia Dziecka.
Fot. FB/Wisła Świecie

Na towarzyski turniej z okazji Dnia Dziecka do Świecia przybyło aż 98 zawodników.

- Z zaproszenia skorzystało 7 klubów z naszego województwa oraz trzy spoza, tj. Lubichowo, Koszalin i Pelplin. Jak to bywa podczas takich zawodów, wyniki nie są najważniejsze, ale na pewno cieszymy się z faktu, że drużynowo okazaliśmy się najlepsi – mówi Klaudiusz Sikorski, Prezes MLKS Wisła Świecie.

Gospodarze rzeczywiście okazali się mało gościnni, bo zdobyli łącznie podczas zawodów 4 złote, 4 srebrne i 5 brązowych medali.

Swoje kategorie wygrywali: Kacper Sikorski, Raida Indyrchieva, Mateusz Podyma i Antoni Preś. Na drugim stopniu podium stawali: Vadim Stepanienko, Jakub Kiełpiński, Jakub Cumbrowski i Piotr Podyma. Brązowe medale zdobywali z kolei: Hubert Dalak, Jakub Zalewski, Arsen Vazarian, Andrzej Stepanienko oraz Oliwier Gładek.

Tego samego dnia w Warszawie odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski podczas których srebrny medal wywalczył Sebastian Bąk.

- Sebastian przegrał w finale z zawodnikiem z którym wygrywał już swoje pojedynki – mówi Klaudiusz Sikorski. – Nasz zawodnik musiał jednak wystąpić w kategorii wagowej 86 kg, mimo, że sam waży tylko 81, ale to dlatego, że do wyboru były jedynie dwie kategorie olimpijskie 74 kg i właśnie 86 kg, więc nie był w stanie zbić na tyle wagi w tak szybkim czasie. Z tego co mi opowiadał, w osiągnięciu lepszego wyniku przeszkodzili mu również sędziowie – dodaje Prezes Wisły.

W Warszawie zaprezentował się również jeden z trenerów Wisły Świecie – Hubert Wróbel, który oficjalnie jako zawodnik jest wypożyczony do klubu Bloczek Pelplin, ale na co dzień zajmuje się szkoleniem młodzieży w świeckim klubie. Wróbel również stanął na podium, zajmując w zawodach trzecie miejsce.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl