Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  22°C / 10°C
REKLAMA

„Bratobójcza” walka i zmarnowane szanse

Jakub Keller
17 października 2017, 14:48
W ubiegły weekend na boiskach powiatu świeckiego doszło do dwóch derbowych spotkań. W Nowem gole nie padły. W Sercoku natomiast piłka dwukrotnie znalazła drogę do bramki graczy z Laskowic. Start Pruszcz znów zmarnował szansę na objęcie prowadzenia w lidze.
Fot. 123RF
IV liga

Z pewnością na więcej oczekiwali kibice piłki nożnej z powiatu świeckiego od derbowego spotkania w IV lidze. Bramek w tym meczu nie było, chociaż okazji po obu stronach nie brakowało. W 64. minucie Wisła miała nawet rzut karny, lecz zmarnował go Dawid Górski. Jego intencje wyczuł Daniel Osiecki.

V liga

Nieco więcej działo się w innym derby powiatu świeckiego. Na szczeblu okręgówki Pomorzanin Serock pod wodzą Jakuba Grzelczaka ograł Tor Laskowice 2:0 po bramkach Bartłomieja Świątka i Kacpra Russa. Po tym meczu Tor spadł na 14 miejsce w tabeli. Gorszy jest tylko KS Łochowo i Drwęca Golub-Dobrzyń, która nie zdobyła w tym sezonie ani jednego punktu.

Ubiegły weekend nie był też udany w wykonaniu Startu Pruszcz, który kolejny raz nie wykorzystał szansy do objęcia prowadzenia w tabeli, przegrywając w Toruniu z Pomorzaninem 2:4.

sportatextraswiecie [dot] pl

 

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz