Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Były zawodnik Wdy Świecie zagra w reprezentacji Polski

red
15 września, 18:18
Jakub Piotrowski otrzymał powołanie od trenera piłkarskiej kadry Czesława Michniewicza i znalazł się w szerokim składzie na mecze Ligi Narodów z Holandią i Walią.
Jakub Piotrowski (po lewej)
Fot. Wda Świecie
REKLAMA
REKLAMA

Jakub Piotrowski pochodzi z Grzybna (gmina Unisław). Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Unislawii Unisław, by potem przez kilka lat reprezentować barwy juniorów i pierwszego zespołu Chemika Bydgoszcz. Do Wdy Świecie trafił w sezonie 2014/15, po czym przeniósł się do Pogoni Szczecin.

Swego czasu było o nim głośno ze względu na fakt sporej kwoty, jaką klub ze Świecia miał otrzymać w ramach tzw. „finansowego fair play” od kolejnych transferów zawodnika.

REKLAMA
REKLAMA

Jakub Piotrowski w swej karierze grał jeszcze w takich drużynach jak KRC Genk (Belgia), Waasland-Beveren (Belgia), Fortuna Duseseldorf (Niemcy), a obecnie jest zawodnikiem bułgarskiego Łudogorca Razgrad. Jakuba Piotrowskiego nie tak dawno kibice mogli również przez chwilę zobaczyć w świeckiej hali, gdzie zagrał gościnnie w ramach Stalex Ligi w barwach zespołu GMD Plus Aut-Mor.

Piotrowski występował już w drużynie narodowej w reprezentacji U-21, gdzie grał właśnie pod okiem Czesława Michniewicza. Teraz będzie miał okazję do debiutu w pierwszej drużynie. Polacy 22 września zmierzą się w Warszawie z Holandią, natomiast trzy dni później czeka ich wyjazd do Cardiff, gdzie ich rywalami będą Walijczycy.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA