Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Ci policjanci na pewno dogonią przestępców

sport
7 września, 20:23
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu wygrali klasyfikację drużynową Policji w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie, rozgrywanym w ramach 30 . Międzynarodowego Półmaratonu Signify w Pile.
Zwycięzcy policjanci z komendy w Świeciu
Fot. KPP w Świeciu

Wśród policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu nie brakuje miłośników biegania. Nie mogło ich więc zabraknąć na odbywającym się w minioną niedzielę już po raz 30. pilskim Międzynarodowym Półmaratonie Signify.

Kilkutygodniowe przygotowania zawodników, realizowane w czasie wolnym od służby, zaowocowały zwycięstwem.

Drużyna komendy w Świeciu w składzie asp. szt. Robert Borek, asp. Dawid Janus, mł. asp. Piotr Rubaj  i  sierż. szt. Kamil Marek,  pokonała reprezentację Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz reprezentację Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Okazały puchar ufundowała oraz wręczyła zwycięskiej drużynie komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska. 

W  ramach tych samych zawodów w klasyfikacji indywidualnej policjantów najszybszy z  reprezentantów komendy w Świeciu był asp. Dawid Janus  zajmując 6 miejsce z czasem 01:27:16.

Asp. szt. Robert Borek zajął 9 miejsce  (01:28:42) , mł. asp. Piotr Rubaj, który przy okazji pobił swój rekord życiowy na tym dystansie, był 11  (01:30:01), a  debiutant, sierż. szt. Kamil Marek, uplasował się na 27 miejscu. (01:55:50).

sportatextraswiecie [dot] pl