Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Derby w Laskowicach. Ciekawie w Warlubiu i Nowem. Powrót Zapały. Zobacz plan gier na sobotę

Jakub Keller
19 sierpnia 2017, 09:03
To będzie niewątpliwie ciekawa sobota dla miłośników futbolu z powiatu świeckiego. Tor zagra u siebie ze Startem Pruszcz. Wisłę Nowe i Start Warlubie czekają ciężkie boje z wysoko notowanymi przeciwnikami. Do Świecia wróci natomiast Łukasz Zapała.
Sobota zapowiada się emocjonująco na boiskach powiatu
Fot. 123RF

Już o godz. 11.00 na boisku w Laskowicach rozpocznie się derbowe spotkanie między miejscowym Torem a Startem Pruszcz.

W tej samej klasie rozgrywkowej o godz. 16.00 Pomorzanin Serock podejmie na własnym obiekcie ekipę Gryfu Sicienko. Trójka tegorocznych piątoligowców z naszego powiatu wygrała tydzień temu swoje inauguracyjne mecze.

Klasę wyżej także nie zabraknie ciekawych spotkań. O godz. 11.00 zabrzmi pierwszy gwizdek w Warlubiu, gdzie miejscowy Start zmierzy się z Kujawianką Izbicą Kujawską.

Z kolei Wisła Nowe o godz. 16.00 zagra u siebie z Chemikiem Bydgoszcz, który do niedawna rywalizował z świecką Wdą. Bydgoszczanie nie dali rady utrzymać się jednak w trzeciej lidze, zatem będą w tym sezonie częściej wizytować na boiskach w powiecie świeckim. Piłkarze z Nowego nie będą mieli jednak łatwego zadania. Graczom Chemika zależy najwidoczniej na szybkim powrocie do trzeciej ligi i zaczęli rozgrywki od mocnego uderzenia, wygrywając oba pierwsze spotkania plasując się tym samym na pozycji lidera IV ligi.

Sentymentalnie zrobi się o godz. 17.00 na stadionie Wdy Świecie, bo na murawę ponownie wbiegnie Łukasz Zapała. Stanie on jednak między słupkami swojego nowego klubu - KP Starogard Gdański. To właśnie z tym zespołem zmierzą się świecianie w ramach drugiej kolejki III ligi.

Przypominamy także, że o godz. 16.00 na boisku w Przechowie w ramach rundy wstępnej kobiecego Pucharu Polski zespół Wdy/Strażaka Przechowo zmierzy się w derbowym spotkaniu ze Startem Pruszcz.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz