Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Dominik Rubaj grał na Białorusi z orłem na piersi

Jakub Keller
15 sierpnia, 08:23
Dominik Rubaj, reprezentant Polski z klubu SIN Razem Świecie i uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Świeciu, zajął dwukrotnie dziewiąte i raz czternaste miejsce w XIX Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach 100-polowych w białoruskim Witebsku.
Dominik Rubaj w barwach reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w warcabach 100-polowych w Witebsku
Fot. Archiwum

Świecianin, grając z orzełkiem na piersi, zdobył w turniejach w grze aktywnej, błyskawicznej i na długi czas 32 pkt. To najlepszy wynik w naszej reprezentacji wśród 10-latków.

Dominik miał możliwość konfrontacji z najlepszymi graczami w Europie. Grał z mistrzem Europy, a z wicemistrzem starego kontynentu udało mu się nawet wywalczyć remis.

- Zdobyte doświadczenie jest bezcenne, a możliwość reprezentowania naszego kraju w międzynarodowej imprezie na długo pozostanie w naszej pamięci – relacjonuje Piotr Rubaj, ojciec młodego warcabisty. - Serdecznie dziękujemy władzom Świecia i SP 5 za pomoc finansową w organizacji wyjazdu. Warto było – dodaje z dumą.

Przypomnijmy, że Dominik Rubaj w marcu zdobył złoto w XXI Mistrzostwach Polski Juniorów w kategorii chłopców do lat 10 oraz srebro X Mistrzostw Polski Juniorów w grze błyskawicznej. Nieco ponad miesiąc później młody zawodnik ze Świecia zajął pierwsze miejsce w rywalizacji juniorów młodszych do lat 10 w turnieju warcabów 100-polowych podczas XXIII Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w Drzonkowie (woj. lubuskie).

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Extra Dominik!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz