Connect with us

Czego szukasz?

Sport

Dominik Rubaj z kolejnym tytułem mistrza Polski

Dominik i Maksymilian Rubaj reprezentowali SIN Razem Świecie w rozgrywanych w wielkopolskim Boszkowie Mistrzostwach Polski Juniorów w 64-polowych warcabach klasycznych.

Udostępnij
Mistrzostwa w Boszkowie rozgrywano w dniach 25-29 czerwca

Dominik w kategorii do lat 16 został Mistrzem Polski XX Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w grze aktywnej, zdobywając 11/14 punktów. Tuż za nim uplasowali się Mateusz Wysokiński i Tymoteusz Zawitaj.

W XVI Indywidualnych MP Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznej Dominik był piąty, a w XXVI Indywidualnych MP do lat 16 w warcabach klasycznych zajął szóste miejsce a w Mistrzostwach Polski Seniorów w grze błyskawicznej został sklasyfikowany na 13 pozycji.

Maksymilian Rubaj stoczył wiele zaciętych pojedynków w kategorii do lat 13. W XVI Indywidualnych MP Juniorów w grze błyskawicznej zajął 11 miejsce, 7/14 punktów, co było jego najlepszym wynikiem w historii występów na Mistrzostwach Polski Juniorów. W XXVI Indywidualnych MP Juniorów do lat 13 zajął 14 miejsce, a w XX Indywidualnych MP Juniorów w grze aktywnej sklasyfikowany został na 22 miejscu.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama