Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Futsalowcy skończyli rundę na trzecim miejscu

red
13 grudnia 2022, 19:47
Ekipa Futsal Świecie upodobała sobie remisy 5:5. Już po raz trzeci w tym sezonie, takim wynikiem zakończyła mecz, wracając z Bojana z jednym punktem w przełożonym spotkaniu.
Dzięki remisowi w Bojanie, Futsal Świecie zakończył pierwszą rundę rozgrywek na dobrym trzecim miejscu
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Pierwotnie mecz LZS Dragon Bojano - Futsal Świecie miał się odbyć w czwartej kolejce, ale rywale przełożyli spotkanie na grudzień. Choć remis przywieziony z gorącego terenu należy uznać za dobry wynik, to jednak znów pozostaje niedosyt, bo świecianie prowadzili w tym spotkaniu już 2:0 i 5:2, ale ponownie stracili przewagę w końcówce meczu.

W Bojanie pierwszą bramkę dla podopiecznych Marcina Mikołajewicza w 5 minucie zdobył Karol Czyszek. Osiem minut później na 2:0 podwyższył najskuteczniejszy strzelec Futsalu Świecie, Piotr Kaczkowski.

REKLAMA
REKLAMA

Po kwadransie gry na tablicy wyników już pojawił się remis 2:2, po słabszym nieco fragmencie w wykonaniu świecian. Futsalowcy z logo pantery potrafili jednak jeszcze przed przerwą znów wyjść na dwubramkowe prowadzenie po golach Czyszka i bramce samobójczej gospodarzy.

Gdy na początku drugiej połowy bramkę na 5:2 z rzutu wolnego zdobył Piotr Kwiatkowski, kibice już liczyli bramki, czy uda się zająć po pierwszej rundzie pozycję lidera I ligi. Niestety, znów dały o sobie znać feralne końcówki.

REKLAMA
REKLAMA

Na przestrzeni ostatnich dziesięciu minut, świecianie stracili trzy bramki, które zdobywali: Horbacz, Ziarko i Bohm. Tym samym Futsal Świecie po raz trzeci w tym sezonie zakończył mecz remisem 5:5 (wcześniej takim wynikiem kończyły się mecze u siebie z AZS UG Gdańsk i na wyjeździe z Futsalem Szczecin).

Dzięki remisowi w Bojanie, Futsal Świecie zakończył pierwszą rundę rozgrywek I ligi futsalu grupy północnej na bardzo dobrym, jak na beniaminka – trzecim miejscu. Świecianie tracą tylko dwa punkty do lidera z Gdańska i jedno „oczko” do We-Met Kamienicy.

REKLAMA
REKLAMA

Teraz podopiecznych trenera Mikołajewicza czeka blisko miesięczna przerwa w rozgrywkach, nie licząc Pucharu Polski, do którego świecianie przystąpią na początku 2023 roku.

Już wkrótce odbędzie się losowanie par i Futsal Świecie pozna swojego przeciwnika.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA