Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Wanda, Tymoteusz, Paulina

Gresta zagra z niepokonanym liderem I ligi

sport
13 stycznia, 21:45
Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski w futsalu. Nasz reprezentant Gresta/Espack/Sadowska trafił na najlepszą jak dotąd drużynę I ligi północnej – AZS UW Wilanów.
Gresta choć nie trafiła na nikogo z Ekstraklasy zagra z bardzo wymagającym rywalem
Fot. halawswieciu.pl

Po tym, jak Gresta/Espack/Sadowska wyeliminowała w 1/32 finału pierwszoligowy zespół KS Futsal Piła (po zwycięstwie 7:4) kibice z zaciekawieniem czekali na wyniki losowania kolejnej rudny, licząc po cichu, że do Świecia może przyjechać zespół z Ekstraklasy Futsalu.

Losowanie odbyło się w Głogówku (woj. opolskie) podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet U-16. Gresta choć nie trafiła na nikogo z Ekstraklasy zagra z bardzo wymagającym rywalem. Los przydzielił jej zespół AZS UW Wilanów, a więc aktualnego lidera I ligi północnej. Drużyna z Warszawy wygrała do tej pory wszystkie 10 spotkań i pewnie zmierza do awansu do Ekstraklasy.

Mecz 1/16 finału Pucharu Polski odbędzie się prawdopodobnie w dniu 09.02.2020r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Wiadomo już, że jeśli Gresta okaże się lepsza to w 1/8 finału trafi na zwycięzcę pary GKS Futsal Tychy (I liga południowa) – AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice (Ekstraklasa).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz