Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Gwiazda Bukowiec wciąż niepokonana w III lidze

red
24 stycznia 2023, 17:06
Tenisiści stołowi Gwiazdy Bukowiec odnieśli trzynaste zwycięstwo w trzynastym meczu ligowym. Tym razem drużyna z powiatu świeckiego pokonała 8:3 UKS OSiR Brodnicę.
Tenisiści stołowi Gwiazdy mają dobrą passę
Fot. KWTS Gwiazda Bukowiec
REKLAMA
REKLAMA

Gwiazda Bukowiec pewnie zmierza do awansu do II ligi tenisa stołowego. W trzynastym meczu sezonu, kolejny rywal musiał uznać wyższość tenisistów stołowych z Bukowca.

Gwiazda rozpoczęła pojedynek z drużyną z Brodnicy od dwóch zwycięstw w pojedynkach singlowych. Swoje mecze wygrywali Michał Wojewódka i Jakub Otto.

W kolejnych pojedynkach rywale z Brodnicy zdołali jeszcze nawiązać walkę. Wygrali trzeci pojedynek zmniejszając straty meczowe do stanu 1:2, a potem okazali się górą w piątym spotkaniu, ponownie zbliżając się na różnicą jednego punktu (2:3).

REKLAMA
REKLAMA

Końcówka meczu należała już jednak zdecydowanie do gospodarzy. Gwiazda Bukowiec podkreśliła swoją wyższość, zwyciężając w trzech następnych pojedynkach 3:1 i w jednym 3:2, dając pokonać się tylko raz w meczu w którym Michał Gutkowski wygrał 3:1 z Maciejem Rakowiczem.

Po tej kolejce Gwiazda Bukowiec prowadzi w tabeli III ligi tenisa stołowego z kompletem 26 punktów. Zespół z naszego powiatu ma już 5 punktów przewagi nad drugim w tabeli KS Nowa Era Toruń.

REKLAMA
REKLAMA

Gwiazda Bukowiec - UKS OSiR Brodnica 8:3

Punkty:
Gwiazda:
Michał Wojewódka 3, Jakub Otto 2, Adam Wasilewski 1, Maciej Rakowicz 1, debel Wojewódka/Wasilewski 1
Brodnica: Michał Gutkowski 2, debel Grochowski/Szymański 1

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA