Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Dawid, Justyna
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  17°C / 13°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  14°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Pojutrze:
  13°C / 10°C

Joker pokazał, że jest w formie i wygrał turniej w Świdnicy

sport
14 września, 19:28
Po zwycięstwie w turnieju zorganizowanym w Pile, siatkarki Jokera Świecie wywalczyły już drugie trofeum w czasie okresu przygotowawczego, zwyciężając w XI Memoriale im. Tadeusza Ząbka o Puchar Prezesa IgnerHome.
Siatkarki Jokera wygrały już drugi turniej w okresie przygotowawczym
Fot. Joker Świecie

Kibice Jokera Świecie mogą być pełni optymizmu przed nowym sezonem w Tauron Lidze. Drużyna Bulenta Karsioglu wygrała już drugi turniej towarzyski, ponownie w pokonanym polu pozostawiając dwie ekipy z najwyższej klasy rozgrywkowej.

W Świdnicy nasz zespół rozegrał trzy spotkania. Pierwszego dnia Jokerki zmierzyły się z gospodyniami, drugoligowym klubem IgnerHome Volley Świdnica i zgodnie z oczekiwaniami dość gładko wygrały 3:0 (15,15,14). Najciekawszy był drugi mecz turnieju w którym Joker zmierzył się z MKS Energą Kalisz.

Nasz zespół pokazał charakter, gdyż przegrywał już 0:2 i pięcioma punktami w trzecim secie, a mimo wszystko odwrócił losy meczu i wygrał całe spotkanie 3:2 (23:25, 19:25, 25:19, 25:19, 15:11).

W ostatnim meczu turnieju zespół ze Świecia po raz pierwszy w historii pokonał #Volley Wrocław 3:1 (22:25, 25:16, 27:25, 25:17) i zapewnił sobie wygraną w całych zawodach. Warto dodać, że w Świdnicy do zespołu dołączyła Paulina Brzoska, która zastąpiła narzekającą na uraz kolana Andressę Picussę. We wszystkich meczach wzięła również udział reprezentacyjna libero Monika Jagła, która jako ostatnia dołączyła do drużyny po Mistrzostwach Europy kobiet w siatkówce.

Ostatecznie drugie miejsce na turnieju w Świdnicy zajął zespół z Wrocławia, trzecie drużyna z Kalisza, a czwarte przypadło gospodyniom – drużynie IgnerHome Volley Świdnica.

sportatextraswiecie [dot] pl