Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Joker w nowym składzie pokaże się świeckiej publiczności

Tomasz Keller
21 września, 20:59
Turniej o Puchar Prezesa Firmy Mekro będzie pierwszą okazją do oficjalnej gry we własnej hali w tym sezonie. W tym roku w zawodach wezmą udział tylko trzy zespoły. Nasza drużyna oba spotkania rozegra w sobotę.
Fot. 123RF

Jak już pisaliśmy, we wrześniu Jokerki mają prawdziwy turniejowy maraton. Grają co weekend kilka spotkań, dlatego klub postanowił okroić nieco skład turnieju o puchar swojego sponsora.

W dziewiątej edycji wezmą udział tylko 3 drużyny: Joker-Mekro Energoremont Świecie, Wisła Warszawa i ekstraklasowy Pałac Bydgoszcz. Emocji jednak nie powinno zabraknąć.

Turniej rozpocznie się w piątek o godzinie 18.00 meczem Wisły Warszawa z Pałacem Bydgoszcz. Świecianki oba spotkania zagrają w sobotę. Najpierw o godzinie 11.00 zmierzą się z Wisłą Warszawa. W sesji wieczornej przed meczem z Pałacem Bydgoszcz dojdzie do oficjalnej prezentacji drużyny przed nowym sezonem. Następnie zostanie rozegrany mecz z Pałacem, po którym nastąpi dekoracja najlepszych drużyn w turnieju.

Przypominamy, że w Pałacu Bydgoszcz wystąpi nasza wieloletnia dotychczasowa rozgrywająca, Katarzyna Wenerska.

Z pewnością warto obejrzeć oba spotkania, ponieważ zespół Jokera został przed sezonem znacznie „przemeblowany”. Nadarzy się więc okazja do zobaczenia na żywo wielu zupełnie nowych zawodniczek.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz