Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Juniorzy ze Świecia z trzema srebrnymi krążkami

red
31 maja, 17:42
Doskonale spisali się zapaśnicy z naszego miasta podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Teresinie. Kacper Kiełpiński, Islam Bersanukaev oraz Szymon Wróbel wywalczyli tytuły wicemistrzów kraju.
Islam Bersanukaev (drugi z lewej) zakończył swoje starty w wieku juniora zdobywając srebrny medal Mistrzostw Polski.
Fot. FB/MLKS Wisła Świecie

Kacper Kiełpiński, startujący w wadze 57 kg w zeszłym roku wywalczył brąz. Tym razem uplasował się o jeden stopień wyżej. W swojej wadze miał 15 rywali. W drodze do finału musiał stoczyć trzy walki, z których wszystkie wygrał. W pojedynku o tytuł mistrzowski musiał jednak uznać wyższość Daniela Budyki z Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal Rzeszów.

W wadze 97 kg wystartował z kolei Islam Bersanukaev. Podobnie jak Kiełpiński, Islam wygrał trzy pojedynki w drodze do finału. W najważniejszej walce, zawodnik MLKS Wisły Świecie przegrał przez położenie na plecy z Hubertem Wiśniewskim (LKS Mazowsze Teresin). Tym samym Bersanukaev, podobnie jak Kacper Kiełpiński poprawił się o jedną lokatę w porównaniu z ubiegłorocznym startem, tyle tylko, że dla niego był to już ostatni występ w wieku juniora.

Obaj wspomniani wcześniej zawodnicy reprezentują barwy MLKS Wisły Świecie, ale podczas zawodów z Teresinie srebrny medal wywalczył również inny zawodnik – Szymon Wróbel, który choć pochodzi ze Świecia, na co dzień występuje w barwach klubu Bloczek Team Pelplin. Wychowanej Wisły wystartował w wadze 79 kg. Przegrał dopiero w walce finałowej o złoto na punkty 0:10 z Damianem Korbusem z Koszalina.

Łącznie na matach w Teresinie walczyło 157 zawodników z 57 klubów. Dodajmy, że przez pandemię musieliśmy długo czekać, bo to dopiero pierwsze medale w oficjalnych zawodach rangi ogólnopolskiej wywalczone w tym roku przez Wisłę, nie licząc turniejów towarzyskich.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl