Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Karatecy ze Świecia wrócili z mistrzostw z medalami

red
11 marca 2023, 20:11
Sześć medali, jeden srebrny i pięć brązowych, przywieźli w ubiegłą niedzielę z mistrzostw województwa w Inowrocławiu młodzi karatecy ze Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu.
Reprezentanci Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu
Fot. nadesłane

Ponad 170 zawodników wzięło udział w III Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Karate. Organizatorem zawodów był Inowrocławski Klub Kyokushin.

Turniej rozegrano w formule kumite (walka) z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Zawody skierowane były w głównej mierze do najmłodszych zawodników, którzy dopiero zdobywają doświadczenie w walce.

Szkołę Kyokushin Karate w Świeciu reprezentowało 11 zawodników. Opiekę nad drużyną sprawowali senpai Adam Poćwiardowski i Adam Smakulski. Jednym z sędziów był sensei Jakub Kunkel ze świeckiego klubu.

Wyniki indywidualne zawodników ze Świecia:

  • młodziczki -40 kg: II miejsce Julia Pietras
  • kadeci młodsi -30 kg: III miejsce Borys Jasik
  • kadeci -35 kg: III miejsce Remigiusz Woliński
  • juniorki młodsze 45-50 kg: III miejsce Roxana Szyndler i ex aequo Zuzanna Smakulska
  • juniorzy młodsi -67 kg III miejsce: Wojciech Rusin

sportatextraswiecie [dot] pl