Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Katarzyna Wenerska zadebiutowała w kadrze Polski

sport
13 czerwca, 08:26
Wychowanka Jokera Świecie Katarzyna Wenerska zadebiutowała 12 czerwca w barwach reprezentacji Polski kobiet w siatkówce. Mimo porażki Biało-Czerwonych, zawodniczka zaliczyła udany występ.
Katarzyna Wenerska jest wychowanką Jokera Świecie
Fot. Marcin Saldat / archiwum Jokera Świecie

Przypomnijmy, że na początku kwietnia trener Jacek Nawrocki powołał Wenerską do szerokiej kadry reprezentacji. Rozgrywająca co prawda nie znalazła się ostatecznie w pierwotnym składzie na Ligę Narodów, jednak kontuzja Marty Krajewskiej sprawiła, że 5 czerwca Świecianka znalazła się w samolocie lecącym do Włoch. Po przejściu kwarantanny, trener Nawrocki mógł na nią postawić. I zrobił to w sobotnim meczu z Brazylią.

Czytaj także