Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Krzysztof Urtnowski został nowym trenerem Wdy Świecie

red
5 stycznia 2023, 19:05
Spełniły się nasze przewidywania. Zarząd Wdy szybko znalazł następcę trenera Michała Żurowskiego, którym został jego dotychczasowy asystent Krzysztof Urtnowski.
Krzysztof Urtnowski
Fot. Wda Świecie

28-letni Krzysztof Urtnowski przejmie obowiązki nowego trenera od poniedziałku 9 stycznia, gdy klub wznowi treningi po świątecznej przerwie. Zarząd podpisał z nim umowę do końca czerwca 2023 roku.

Urtnowski posiada licencję UEFA A. Dotychczas pełnił funkcję asystenta trenera przy pierwszym zespole oraz trenera przygotowania motorycznego. Miał już okazję poprowadzić pierwszy zespół pod nieobecność Michała Żurowskiego w meczu 16.kolejki, wygrywając ze Sportisem Łochowo 2:0.

W poprzedniej rundzie prowadził również drużynę w rozgrywkach I ligi Juniora Młodszego (rocznik 2006).

Krzysztof Urtnowski pełni również funkcję trenera przygotowania motorycznego w Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej, pracując z reprezentacją rocznika 2009. W przeszłości pracował w Juventus Academy Bydgoszcz (praca przy zespole Centralnej Ligi Juniorów U-15 oraz w grupach młodzieżowych Zawiszy Bydgoszcz).

Jako zawodnik reprezentował kluby z regionu na poziomie trzeciej i czwartej ligi m.in. Zawisza Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski, Star Warlubie, Pogoń Mogilno.

sportatextraswiecie [dot] pl