Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Ledwie zagrali, a już muszą pauzować

sport
19 marca, 17:14
Nowe obostrzenia covidowe ponownie zamrażają lokalny sport. Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej już ogłosił, że mecze wstrzymanie wszystkich rozgrywek w okresie od 20 marca do 9 kwietnia. Wda Świecie rzutem na taśmę zagra jeszcze mecz u siebie z KS Brzoza.
Fot. 123RF/zdjęcie ilustracyjne

Stało się to, czego właściwie wszyscy się spodziewali. Rozgrywki piłkarskie w regionie nie zdążyły jeszcze na dobre ruszyć, a już będą wstrzymane co najmniej na trzy tygodnie. Przypomnijmy, że Wda Świecie zdążyła jeszcze rozegrać jedno spotkanie na własnym boisku, przegrywając 1:2 z Chemikiem Bydgoszcz (po golu Wojtka Ernesta z rzutu karnego).

Piłkarze ze Świecia zdążą jeszcze rzutem na taśmę rozegrać w piątek mecz z ostatnią drużyną w tabeli – KS Brzoza. Nominalnie gospodarzami tego meczu mieli być rywale, ale zostanie on rozegrany na boisku przy ul. Sienkiewicza.

Świecianie będą zdecydowanymi faworytami tego meczu, bo ich rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie…trzech punktów, będąc zdecydowanie najsłabszą drużyną w IV lidze. Co ciekawe, obie drużyny do tej pory nie zaznały remisów. Wda Świecie wygrała 7 spotkań, przegrywając 10, a bilans KS Brzoza to jedno zwycięstwo i aż szesnaście porażek. Mecz odbędzie się oczywiście bez udziału publiczności. Relację można będzie śledzić na profilu FB KS Wda Świecie.

sportatextraswiecie [dot] pl