Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Mistrzowie boksu pokazali się w świeckiej hali [zdjęcia]

red
3 czerwca 2022, 20:18
Podczas sobotniego Mityngu Bokserskiego o Puchar Leszka Piotrowskiego kibice obejrzeli 19 walk i mieli okazję zrobić sobie zdjęcia ze znanymi bokserami. Nie zabrakło również tortu i gratulacji dla samego jubilata.
W przerwie między walkami Leszkowi Piotrowskiemu wręczono tort z okazji 50-lecia pracy trenerskiej
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

W sobotę bokserzy opanowali świecką halę już od samego rana, gdy zaczęło się ważenie zawodników i walki sparingowe. We właściwej części turnieju zorganizowano ostatecznie 19 pojedynków, z czego w aż ośmiu obejrzeliśmy zawodników świeckiej Wdy.

Już w pierwszym pojedynku w kategorii młodzik w ringu pojawił się Maciej Kiedrowski, startujący w wadze 60 kg bokser Wdy, którego przeciwnikiem był Filip Poźniak z KS Sztorm Augustów. Walkę zdecydowanie na punkty wygrał zawodnik z Augustowa, a bokser Wdy był nawet liczony w drugiej rundzie.

REKLAMA
REKLAMA

W trzecim pojedynku kibicom zaprezentował się świecianin Dariusz Nega, który pokonał jednogłośnie na punkty Oskara Diakowskiego z klubu Potężnie Ciechocinek.

W dziewiątej walce wieczoru reprezentacja Wdy poniosła drugą porażkę, ponieważ swoją walkę w kategorii kadet 57 kg przegrał Bartosz Zieliński, który uległ Marcelowi Zapalskiemu ze Stali Grudziądz.

Kibicom bardzo mogła się podobać natomiast dwunasta walka turnieju, w której świecianin Michał Łobocki, występujący w wadze 63 kg pokonał jednogłośnie na punkty Artura Szczęśniaka z Zawiszy Bydgoszcz. Łobocki był nawet bliski nokautu, ale jego przeciwnik zdołał dotrwać do końca pojedynku.

REKLAMA
REKLAMA

W połowie turnieju organizatorzy zadbali o części artystyczną. W ringu pojawiła się grupa Lost Dreamers, prowadzona przez Natalię Głowalę. Kibice mieli okazję do zrobienia sobie zdjęcia z Piotrem Wilczewskim, byłym bokserem zawodowym, obecnie trenerem bokserskim.

Prawdziwym oblężeniem cieszył się natomiast Mariusz Wach, były posiadacz pasów WBC International oraz federacji TBWA w wadze ciężkiej, mający za sobą pojedynki z takimi gwiazdami boksu, jak Artur Szpilka, Władimir Kliczko, czy Aleksandr Powietkin.

Leszek Piotrowski otrzymał w ringu kwiaty i efektowny tort z okazji 50-lecia pracy trenerskiej w świeckiej Wdzie. Bokserskiej legendzie podziękowania wręczali obecni trenerzy Paweł Grześk, Artur Bojanowski i Jagoda Karge oraz radni Dariusz Woźniak i Grażyna Krzemińska.

REKLAMA
REKLAMA

W trzech ostatnich pojedynkach wieczoru, kibicom zaprezentowała się „eksportowa trójka" świeckiej Wdy: Oliwia Czerwińska, Karolina Ampulska i Jakub Słomiński.

Wszyscy wygrali swoje pojedynki jednogłośnie na punkty. Czerwińska pokonała Roksanę Hajduk z Gardy Gierałtowice, a Ampulska zwyciężyła Izabelę Rozkoszek z tego samego klubu. Rozkoszek na pocieszenie otrzymała trofeum dla najlepszej zawodniczki turnieju spoza Świecia.

W ostatniej walce wieczoru kibice w świeckiej hali mogli obejrzeć Jakuba Słomińskiego, który w poprzednim tygodniu wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy w boksie. Świecianin nie zawiódł swoich fanów i zaprezentował kawał dobrego boksu, pokonując Oskara Jędrysiaka z DKB Dzierżoniów.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA