Connect with us

Czego szukasz?

Sport

Młodzi zapaśnicy ze Świecia i z Lniana z kompletem medali

Po jednym krążku każdego koloru przywieźli ze Stargardu zawodnicy Wisły Świecie i Suplesa Lniano, startujący w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych.

Udostępnij
Na najwyższym stopniu podium w Stargardzie stanął Angelo Siwak / Fot. Wisła Świecie

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Obydwa kluby z powiatu świeckiego zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i zakończyły zawody z identycznym dorobkiem medalowym.

Zawodnicy i zawodniczki MLKS Wisła Świecie i LKS Suples Lniano wywalczyli po jednym złotym, srebrnym i brązowym medalu.

Mistrzami Polski zostali: Małgorzata Bonna w kategorii 36 kg (LKS Suples Lniano) oraz Angelo Siwak w wadze 75 kg (MLKS Wisła Świecie), który do osiągnięcia pierwszego miejsca musiał zwyciężyć w aż czterech walkach.

Srebrne krążki ze Stargardu przywieźli Lena Zbilska w kategorii 42 kg (LKS Suples Lniano oraz Jakub Kiełpiński w wadze 62 kg (MLKS Wisła Świecie), który zwyciężył w trzech walkach.

Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Leon Koziel 50 kg, (LKS Suples Lniano oraz Vadim Stepanienko w wadze 41 kg (MLKS Wisła Świecie).

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama