Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Sport

Młodzieżowcy do 17 lat awansowali do dalszych gier w hali

Wda Świecie i Futsal Świecie wystawiły wspólną drużynę do rozgrywek młodzieżowych, która dobrze spisała się podczas turnieju w Złotowie, wywalczając promocję do kolejnej rundy w tej kategorii wiekowej.

Udostępnij
Drużyna Futsal/Wda Świecie / Fot. Marcin Kulewski

W niedzielę 19 listopada zespół Futsal/Wda Świecie uczestniczył w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 (2007-2009), które odbywały się w Złotowie.

Dzięki współpracy z KS Wda Świecie, klub Futsal Świecie wysłał na eliminacje zawodników Wdy 2008 z trenerem Damianem Wietrzykowskim, w której uczestniczyły jeszcze Red Devils Chojnice, Perfecta Złotów oraz Futsal Piła.

Drużyna Futsal/Wda Świecie przegrała z Futsal Piła 2:4, pokonała gospodarzy Perfecta Złotów 6:5 oraz zremisowała z Red Devils Chojnice 2:2.

Reklama
Reklama

Awans do kolejnego etapu Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 oprócz naszego zespołu uzyskały jeszcze Red Devils Chojnice i Futsal Piła.

Drużyna Futsal/Wda Świecie zagrała w składzie: Mateusz Barański, Dawid Kotlarz, Filip Pakowski, Adrian Latański, Mikołaj Pawelec, Damian Richert, Kacper Ciesielski, Oliwier Dembiński, Wiktor Dutka. Trenerem drużyny jest Damian Wietrzykowski, a kierownikiem Marcin Kulewski.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama