Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

"Nasz" silny człowiek. Oskar Ziółkowski wygrał mistrzostwa Polski

red
25 lipca 2022, 08:21
W ubiegłą sobotę w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Strongman w parach. Powiat świecki reprezentował Oskar Ziółkowski z Wielkiego Komorska koło Warlubia.
Oskar Żiółkowski
Fot. FB

Oskar Ziółkowski z Wielkiego Komorska (gmina Warlubie) to utytułowany strongman, którego nie opuszcza doskonała forma, co potwierdził w sobotę na mistrzostwach w Inowrocławiu. Razem z Mariuszem Dorawą (Zblewo) nie dali szans rywalom i obronili mistrzowski tytuł sprzed roku.

Do walki o najwyższy tytuł w Mistrzostwach Polski Strongman w parach w Inowrocławiu stanęło 12 siłaczy w dwuosobowych składach.

Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach, m.in. spacer farmera czy przeciąganie auta.

Oskar Żiółkowski i Mariusz Dorawa (żółte koszulki), triumfatorzy mistrzostw w Inowrocławiu / Fot. Strongman Polska

redakcjaatextraswiecie [dot] pl