Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Nieudany debiut rezerw futsalowych "Panter"

red
20 listopada, 16:27
W pierwszym oficjalnym meczu pod szyldem Futsalu II Świecie, drużyna rezerw przegrała 0:7 pojedynek o Puchar Polski KP-ZPN z zespołem Zawiszy Bydgoszcz Futsal.
Drużyna Futsal II Świecie
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Futsal Świecie zgodnie z zapowiedzią zgłosił oficjalnie drugi zespół do rozgrywek III ligi kujawsko-pomorskiej w futsalu. Pierwszy mecz ligowy odbędzie się w piątek 25 listopada. Przetarciem przed ligą miał być pojedynek z zespołem Zawiszy Bydgoszcz Futsal.

Ostatecznie okazało się, że tylko te dwie drużyny zgłosiły się do Pucharu Polski KP-ZPN w futsalu, dlatego związek postanowił, że zwycięzca tego pojedynku otrzyma puchar i wywalczy prawo udziału w 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym.

REKLAMA
REKLAMA

Debiut w wykonaniu świecian wypadł niestety dość blado. Trzeba jednak zaznaczyć, że kierownik drużyny z Bydgoszczy, Marcin Gruszczyński zbudował całkiem ciekawy zespół z zawodnikami znanym choćby z parkietów Stalex Ligi, takimi jak Mateusz Zbiranek, Daniel Kortas, czy Pavlo Havrylov. Nie mniej jednak można nikt się chyba nie spodziewał tak jednostronnego pojedynku.

Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, przegranej przez świecian 0:4 po golach Zbiranka, Kortasa, Łuczaka i Havrylova. W drugiej połowie do siatki Marka Bernackiego trafiali jeszcze Zbiranek, Khadzhynov i Łuczak.

REKLAMA
REKLAMA

Świecianie mieli okazję do zdobycia pierwszej, oficjalnej bramki dla nowej drużyny, ale rzutu karnego przedłużonego nie wykorzystał Oskar Graczyk.

Tym samym to bydgoszczanie wywalczyli Puchar KP-ZPN i awansowali do 1/32 finału Pucharu Polski.

Futsal II Świecie – Zawisza Bydgoszcz Futsal 0:7 (0:4)

Bramki:

Zawisza Bydgoszcz Futsal: Zbiranek 2’, 17’, Kortas 7’, Łuczak 10’, 22’, Havrylov 12’, Khadzhynov 20’   

Skład Futsal Świecie: Bernacki, Karczewski, Olszewski, Graczyk, Kochański, Gackowski, Witko, Wiśniewski, Kawecki, Skowroński, Popa, Kurpiewski, Adamczyk, Święcicki

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA